Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Zespół KRN
Zespół KRN

Zespół e-KRN+

Joanna Didkowska

Dr hab. n. med. Joanna Didkowska

Kierownik Krajowego Rejestru Nowotworów, nasza osobista Ekscelencja, pasjonatka matematyki i danych populacyjnych. Ciekawa świata i nowych kultur, podróżniczka. Udziela pomocy i dokarmia napotkaną faunę ze szczególnym uwielbieniem traktując wszystkie koty. Wspaniały mentor dzielący się bogatą wiedzą z epidemiologii.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Urszula Wojciechowska

Dr n. med. Urszula Wojciechowska

Adiunkt w Krajowym Rejestrze Nowotworów, Kierownik projektu e-KRN+. Stąpająca twardo po ziemi, poważnie i profesjonalnie traktująca każdy powierzony obowiązek. Odpoczywa aktywnie na rowerze, spacerując lub pływając na SUP-ie. Uzdolniona manualnie zaskakuje nas ceramicznymi mozaikami i wytworami spod maszyny do szycia.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Klaudia Barańska

Mgr inż. Klaudia Barańska

Analityk Danych Krajowego Rejestru Nowotworów, entuzjastka NLP, doktorantka Politechniki Śląskiej, ambitny i jeszcze niestrudzony niepowodzeniami najmłodszy członek naszego zespołu. Szybko i sprawnie przelicza i analizuję wszystkie dane. W życiu prywatnym wyszukuje wege restauracji z dobrym jedzeniem, ogląda seriale s-f, najchętniej zanurzyłaby się w świat Harrego Pottera.

Profil ORCID
Profil Linkedin

 

 

Paweł Olasek

Mgr Paweł Olasek

Specjalista w Krajowym Rejestrze Nowotworów, z zamiłowania informatyk wyszukujący nowinki technologii i elektroniki. Ekspert komputerowy, żadne urządzenie nie ma przed nim tajemnic. Z wykształcenia fizyk. Ulubieniec zespołów wojewódzkich rejestrów nowotworów. Osobiście i przez telefon swoim barytonem opowiada wszelkiego typu historie. Prywatnie dobosz, dzielnie trzyma bęben.

Profil Nauka

Agnieszka Jawołowska

Mgr Agnieszka Jawołowska

Specjalista ds. administracyjnych i pracochochlik, wspiera naszą pracę jako niezrównana organizatorka. Niezastąpiona przy spotkaniach integracyjnych, a do zawodowych obowiązków podchodzi z co najmniej równym zaangażowaniem. W prowadzonym przez nią sekretariacie zawsze możesz liczyć na żarty, a kwestie wymiany klamek i wbijania gwoździ załatwia „od ręki”. W domowym zaciszu odpoczywa czytając reportaże i książki fantasy. 

Profil Linkedin

 

Mgr Marta Miklewska

W naszym zespole pełni rolę specjalisty ds. statystyki matematycznej. Po godzinach jest również dietetykiem, doktorantką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Swój wolny czas zapycha niestrudzenie nowymi wyzwaniami naukowymi, podyplomówkami, zajęciami z magistrantami i tym podobnym. Ratuje nasz zespół poukrywanymi słodyczami i smacznymi samodzielnie upieczonymi ciastami. Lubi dobrą muzykę, ambitne kino, piękne paznokcie i reportaże.

Linkedin

Irmina Michałek

Dr n. med. Irmina Michałek

Kierownik Polskiego Rejestru Onko-Hematologicznego (PROH)

Wspomaga nasz zespół wiedzą nie dla śmiertelników, pasjonatka patologii i epidemiologii. Wytworny researcher zawodowo i prywatnie, wystarczy chwila aby dociekliwie rozwiązała każdy trapiący nas problem. Niebywałe poczucie humoru i empatia. W wolnym czasie odpręża się spacerując, czytając historyczne i naukowe publikacje.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

Miki

Miki

Kierownik działu przytulaków, maskotka  i pocieszyciel strapionych, rozładowuje napięcie i stres przychodząc z pluszowymi misiami i prosząc o rzucanie. Rozpoznaje uczciwych kontrahentów i godnych zaufania współpracowników. Dba o odpoczynek od ekranu monitora i przerwy w całodniowych telekonferencjach. Mądry i utalentowany, chętnie wykonuje wszystkie polecenia.

Florentino Caetano dos Santos

Dr inż. Florentino Caetano dos Santos

Wspomagał nasz zespół do lutego 2022 roku.

Specjalista ds. sztucznej inteligencji, biostatystyk z poczuciem humoru. Dokładny i sumienny, rzeczy trudne rozwiązuję na wczoraj a na niemożliwe trzeba trochę poczekać. Uwielbia spełniać się kulinarnie, czasami eksperymentując w kuchni. Pochłania książki o historii i polityce. Nie straszne mu zimne klimaty, co jest dość dziwne jak na rodowitego mieszkańca Portugalii.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

 

Aktualności

Pięcioletnie przeżycia polskich pacjentów wynoszą 70 proc., to około 10 punktów procentowych mniej niż w innych krajach UE

Przeżywalność pięcioletnia polskich pacjentów z przewlekłą białaczką limfocytową (PBL) wynosi obecnie 70 proc. – 10 proc. mniej niż w innych krajach Unii Europejskiej.

Tegoroczny Biuletyn już dostępny!

Przedstawiamy Państwu tegoroczny Biuletyn z danymi o zachorowaniach i zgonach na nowotwory w 2021 roku. Zachęcamy do lektury!

Rak dróg żółciowych w Polsce - obraz epidemiologiczny wraz z analizą postępowania terapeutycznego w latach 2016-2020 - raport

Zapraszamy do lektury naszego najnowszego raportu poświęconego rakowi dróg żółciowych. W publikacji znajdziecie między innymi informacje dotyczące etiologii, czynników ryzyka, prewencji, objawów i diagnostyki, możliwości leczenia oraz epidemiologii.

Początek strony