Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Zespół KRN
Zespół KRN

Zespół e-KRN+

Joanna Didkowska

Dr hab. n. med. Joanna Didkowska

Kierownik Krajowego Rejestru Nowotworów, nasza osobista Ekscelencja, pasjonatka matematyki i danych populacyjnych. Ciekawa świata i nowych kultur, podróżniczka. Udziela pomocy i dokarmia napotkaną faunę ze szczególnym uwielbieniem traktując wszystkie koty. Wspaniały mentor dzielący się bogatą wiedzą z epidemiologii.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Urszula Wojciechowska

Dr n. med. Urszula Wojciechowska

Adiunkt w Krajowym Rejestrze Nowotworów, Kierownik projektu e-KRN+. Stąpająca twardo po ziemi, poważnie i profesjonalnie traktująca każdy powierzony obowiązek. Odpoczywa aktywnie na rowerze, spacerując lub pływając na SUP-ie. Uzdolniona manualnie zaskakuje nas ceramicznymi mozaikami i wytworami spod maszyny do szycia.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Klaudia Barańska

Mgr inż. Klaudia Barańska

Analityk Danych Krajowego Rejestru Nowotworów, entuzjastka NLP, doktorantka Politechniki Śląskiej, ambitny i jeszcze niestrudzony niepowodzeniami najmłodszy członek naszego zespołu. Szybko i sprawnie przelicza i analizuję wszystkie dane. W życiu prywatnym wyszukuje wege restauracji z dobrym jedzeniem, ogląda seriale s-f, najchętniej zanurzyłaby się w świat Harrego Pottera.

Profil ORCID
Profil Linkedin

 

 

Paweł Olasek

Mgr Paweł Olasek

Specjalista w Krajowym Rejestrze Nowotworów, z zamiłowania informatyk wyszukujący nowinki technologii i elektroniki. Ekspert komputerowy, żadne urządzenie nie ma przed nim tajemnic. Z wykształcenia fizyk. Ulubieniec zespołów wojewódzkich rejestrów nowotworów. Osobiście i przez telefon swoim barytonem opowiada wszelkiego typu historie. Prywatnie dobosz, dzielnie trzyma bęben.

Profil Nauka

Agnieszka Jawołowska

Mgr Agnieszka Jawołowska

Specjalista ds. administracyjnych i pracochochlik, wspiera naszą pracę jako niezrównana organizatorka. Niezastąpiona przy spotkaniach integracyjnych, a do zawodowych obowiązków podchodzi z co najmniej równym zaangażowaniem. W prowadzonym przez nią sekretariacie zawsze możesz liczyć na żarty, a kwestie wymiany klamek i wbijania gwoździ załatwia „od ręki”. W domowym zaciszu odpoczywa czytając reportaże i książki fantasy. 

Profil Linkedin

 

Mgr Marta Miklewska

W naszym zespole pełni rolę specjalisty ds. statystyki matematycznej. Po godzinach jest również dietetykiem, doktorantką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Swój wolny czas zapycha niestrudzenie nowymi wyzwaniami naukowymi, podyplomówkami, zajęciami z magistrantami i tym podobnym. Ratuje nasz zespół poukrywanymi słodyczami i smacznymi samodzielnie upieczonymi ciastami. Lubi dobrą muzykę, ambitne kino, piękne paznokcie i reportaże.

Linkedin

Miki

Miki

Kierownik działu przytulaków, maskotka  i pocieszyciel strapionych, rozładowuje napięcie i stres przychodząc z pluszowymi misiami i prosząc o rzucanie. Rozpoznaje uczciwych kontrahentów i godnych zaufania współpracowników. Dba o odpoczynek od ekranu monitora i przerwy w całodniowych telekonferencjach. Mądry i utalentowany, chętnie wykonuje wszystkie polecenia.

Irmina Michałek

Dr n. med. Irmina Michałek

Obecnie rezydentka w Zakładzie Patomorfologii Nowotworów.

Wspomagała nasz zespół do listopada 2022 wiedzą nie dla śmiertelników, pasjonatka patologii i epidemiologii. Wytworny researcher zawodowo i prywatnie, wystarczy chwila aby dociekliwie rozwiązała każdy trapiący nas problem. Niebywałe poczucie humoru i empatia. W wolnym czasie odpręża się spacerując, czytając historyczne i naukowe publikacje, a także zajadając potrawy przyrządzone przez męża.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

Florentino Caetano dos Santos

Dr inż. Florentino Caetano dos Santos

Wspomagał nasz zespół do lutego 2022 roku.

Specjalista ds. sztucznej inteligencji, biostatystyk z poczuciem humoru. Dokładny i sumienny, rzeczy trudne rozwiązuję na wczoraj a na niemożliwe trzeba trochę poczekać. Uwielbia spełniać się kulinarnie, czasami eksperymentując w kuchni. Pochłania książki o historii i polityce. Nie straszne mu zimne klimaty, co jest dość dziwne jak na rodowitego mieszkańca Portugalii.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

 

Aktualności

Czy Krajowy Rejestr Nowotworów powinien być traktowany jako dobro narodowe?

Wywiad z dr hab. n. med. Joanną A. Didkowską w "Menadżer Zdrowia"

Konferencja prasowa
Konferencja prasowa „Nowotwory – Pandemia i co dalej?”

W związku z odbywającym się 4 lutego Światowym Dniem Walki z Rakiem zorganizowaliśmy konferencję prasową pod hasłem „Nowotwory – Pandemia i co dalej?”.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym wydarzenie.

Nowy biuletyn już na stronie!

Z przyjemnością przedstawiamy nowy biuletyn dotyczący nowotworów złośliwych w Polsce w 2020 roku. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Początek strony