Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Zespół KRN
Zespół KRN

Zespół e-KRN+

Joanna Didkowska

Dr hab. n. med. Joanna Didkowska

Kierownik Krajowego Rejestru Nowotworów, nasza osobista Ekscelencja, pasjonatka matematyki i danych populacyjnych. Ciekawa świata i nowych kultur, podróżniczka. Udziela pomocy i dokarmia napotkaną faunę ze szczególnym uwielbieniem traktując wszystkie koty. Wspaniały mentor dzielący się bogatą wiedzą z epidemiologii.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Urszula Wojciechowska

Dr n. med. Urszula Wojciechowska

Adiunkt w Krajowym Rejestrze Nowotworów, Kierownik projektu e-KRN+. Stąpająca twardo po ziemi, poważnie i profesjonalnie traktująca każdy powierzony obowiązek. Odpoczywa aktywnie na rowerze, spacerując lub pływając na SUP-ie. Uzdolniona manualnie zaskakuje nas ceramicznymi mozaikami i wytworami spod maszyny do szycia.

Profil ORCID
Profil Linkedin

Paweł Olasek

Mgr Paweł Olasek

Specjalista w Krajowym Rejestrze Nowotworów, z zamiłowania informatyk wyszukujący nowinki technologii i elektroniki. Ekspert komputerowy, żadne urządzenie nie ma przed nim tajemnic. Z wykształcenia fizyk. Ulubieniec zespołów wojewódzkich rejestrów nowotworów. Osobiście i przez telefon swoim barytonem opowiada wszelkiego typu historie. Prywatnie dobosz, dzielnie trzyma bęben.

Profil Nauka

Irmina Michałek

Dr n. med. Irmina Michałek

Wspomaga nasz zespół wiedzą nie dla śmiertelników, pasjonatka patologii i epidemiologii. Wytworny researcher zawodowo i prywatnie, wystarczy chwila aby dociekliwie rozwiązała każdy trapiący nas problem. Niebywałe poczucie humoru i empatia. W wolnym czasie odpręża się spacerując, czytając historyczne i naukowe publikacje, a także zajadając potrawy przyrządzone przez męża.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

Florentino Caetano dos Santos

Dr inż. Florentino Caetano dos Santos

Specjalista ds. sztucznej inteligencji, biostatystyk z poczuciem humoru. Dokładny i sumienny, rzeczy trudne rozwiązuję na wczoraj a na niemożliwe trzeba trochę poczekać. Uwielbia spełniać się kulinarnie, czasami eksperymentując w kuchni. Pochłania książki] o historii i polityce. Nie straszne mu zimne klimaty, co jest dość dziwne jak na rodowitego mieszkańca Portugalii.

Profil ORCID
Profil Google Scholar

 

Klaudia Barańska

Mgr inż. Klaudia Barańska

Analityk Danych Krajowego Rejestru Nowotworów, entuzjastka NLP, doktorantka Politechniki Śląskiej, ambitny i jeszcze niestrudzony niepowodzeniami najmłodszy członek naszego zespołu. Szybko i sprawnie przelicza i analizuję wszystkie dane. W życiu prywatnym wyszukuje wege restauracji z dobrym jedzeniem, ogląda seriale s-f, najchętniej zanurzyłaby się w świat Harrego Pottera.

Profil ORCID
Profil Linkedin

 

 

Agnieszka Jawołowska

Mgr Agnieszka Jawołowska

Specjalista ds. administracyjnych i pracochochlik, wspiera naszą pracę jako niezrównana organizatorka. Niezastąpiona przy spotkaniach integracyjnych, a do zawodowych obowiązków podchodzi z co najmniej równym zaangażowaniem. W prowadzonym przez nią sekretariacie zawsze możesz liczyć na żarty, a kwestie wymiany klamek i wbijania gwoździ załatwia „od ręki”. W domowym zaciszu odpoczywa czytając reportaże i książki fantasy. 

Profil Linkedin

 

Miki

Miki

Kierownik działu przytulaków, maskotka  i pocieszyciel strapionych, rozładowuje napięcie i stres przychodząc z pluszowymi misiami i prosząc o rzucanie. Rozpoznaje uczciwych kontrahentów i godnych zaufania współpracowników. Dba o odpoczynek od ekranu monitora i przerwy w całodniowych telekonferencjach. Mądry i utalentowany, chętnie wykonuje wszystkie polecenia.

Aktualności

w
Publikujemy w The Lancet

W The Lancet Oncology zespół z Krajowego Rejestru Nowotworów opisał obecne i przewidywane obciążenie opieki onkologicznej przez ukraińskich uchodźców przybywających do Polski.

Grafika ilustrująca osoby na konferencji prasowej
Konferencja prasowa „e-KRN+ - wiele rejestrów nowotworowych na jednej platformie cyfrowej”

Konferencja finalizującą projekt „Budowa nowoczesnej platformy gromadzenia i analizy danych z Krajowego Rejestru Nowotworów oraz onkologicznych rejestrów narządowych, zintegrowanej z bazami świadczeniodawców leczących choroby onkologiczne (e KRN+)”.

Wpływ pandemii Covid-19 na system opieki onkologicznej - Raport 2021

Właśnie ukazał się raport przygotowany w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym oceniający wpływ pandemii na Covid-19 na onkologię w Polsce. Zapraszamy do lektury.

Początek strony