Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Grafika ilustrująca osoby na konferencji prasowej

Konferencja prasowa „e-KRN+ - wiele rejestrów nowotworowych na jednej platformie cyfrowej”

konferencja
Opublikowane: wt., 22-11-2022 - 11:14

Konferencja finalizującą projekt „Budowa nowoczesnej platformy gromadzenia i analizy danych z Krajowego Rejestru Nowotworów oraz onkologicznych rejestrów narządowych, zintegrowanej z bazami świadczeniodawców leczących choroby onkologiczne (e KRN+)”.

[Aktualizacja 01.12.2022]

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konferencji:

https://pap-mediaroom.pl/zdrowie-i-styl-zycia/konferencja-e-krn-wiele-rejestrow-nowotworowych-na-jednej-platformie-cyfrowej

 

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną najważniejsze funkcjonalności i produkty projektu e-KRN+, w tym Zintegrowana Platforma Rejestrów Onkologicznych, moduł integracji rejestrów onkologicznych z systemami świadczeniodawców oraz Polski Rejestr Onko-Hematologiczny (PROH) - pierwszy rejestr narządowy. Projekt usprawnia gromadzenie danych o nowotworach, jak również może służyć do analiz naukowych, medycznych i ekonomicznych w oparciu o dane rzeczywiste (Real World Data).

Jedna platforma IT dla wielu rejestrów to szansa na optymalizację zarządzania ochroną zdrowia. eKRN+ to pierwsze tak uniwersalne narzędzie do przetwarzania i analizy notatek lekarskich w celu wypełnienia formularza zgłoszenia nowotworu. Wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych, w tym algorytmów sztucznej inteligencji (AI), jest rozwiązaniem czyniącym platformę e-KRN+ jednym z najbardziej innowacyjnych projektów w ochronie zdrowia.

Informacje dot. kongerencji prasowej

Projekt finansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie 2.2. „Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej”.

Kliknij aby otrzymać wersję do wydruku i PDF

Aktualności

Pięcioletnie przeżycia polskich pacjentów wynoszą 70 proc., to około 10 punktów procentowych mniej niż w innych krajach UE

Przeżywalność pięcioletnia polskich pacjentów z przewlekłą białaczką limfocytową (PBL) wynosi obecnie 70 proc. – 10 proc. mniej niż w innych krajach Unii Europejskiej.

Tegoroczny Biuletyn już dostępny!

Przedstawiamy Państwu tegoroczny Biuletyn z danymi o zachorowaniach i zgonach na nowotwory w 2021 roku. Zachęcamy do lektury!

Rak dróg żółciowych w Polsce - obraz epidemiologiczny wraz z analizą postępowania terapeutycznego w latach 2016-2020 - raport

Zapraszamy do lektury naszego najnowszego raportu poświęconego rakowi dróg żółciowych. W publikacji znajdziecie między innymi informacje dotyczące etiologii, czynników ryzyka, prewencji, objawów i diagnostyki, możliwości leczenia oraz epidemiologii.

Początek strony