Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Konferencja prasowa finalizująca projekt e-KRN+

konferencja
onkologia
rak
AI
ekrn
cyfryzacja
NLP
Opublikowane: czw., 08-12-2022 - 10:50

Podczas wydarzenia przedstawiono najważniejsze funkcjonalności i produkty projektu e-KRN+, w tym Zintegrowaną Platformę Rejestrów Onkologicznych, moduł integracji rejestrów onkologicznych z systemami świadczeniodawców oraz Polski Rejestr Onko-Hematologiczny (PROH) - pierwszy rejestr narządowy w Polsce.

Projekt usprawnia gromadzenie danych o nowotworach, jak również może służyć do analiz naukowych, medycznych i ekonomicznych w oparciu o dane rzeczywiste (Real World Data). Jedna platforma IT dla wielu rejestrów to szansa na optymalizację zarządzania ochroną zdrowia.


eKRN+ to pierwsze tak uniwersalne narzędzie do przetwarzania i analizy notatek lekarskich w celu wypełnienia formularza zgłoszenia nowotworu. Wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych, w tym algorytmów sztucznej inteligencji (AI), jest rozwiązaniem czyniącym platformę e-KRN+ jednym z najbardziej innowacyjnych projektów w ochronie zdrowia.

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z konferencji!

 

Kliknij aby otrzymać wersję do wydruku i PDF

Aktualności

Pięcioletnie przeżycia polskich pacjentów wynoszą 70 proc., to około 10 punktów procentowych mniej niż w innych krajach UE

Przeżywalność pięcioletnia polskich pacjentów z przewlekłą białaczką limfocytową (PBL) wynosi obecnie 70 proc. – 10 proc. mniej niż w innych krajach Unii Europejskiej.

Tegoroczny Biuletyn już dostępny!

Przedstawiamy Państwu tegoroczny Biuletyn z danymi o zachorowaniach i zgonach na nowotwory w 2021 roku. Zachęcamy do lektury!

Rak dróg żółciowych w Polsce - obraz epidemiologiczny wraz z analizą postępowania terapeutycznego w latach 2016-2020 - raport

Zapraszamy do lektury naszego najnowszego raportu poświęconego rakowi dróg żółciowych. W publikacji znajdziecie między innymi informacje dotyczące etiologii, czynników ryzyka, prewencji, objawów i diagnostyki, możliwości leczenia oraz epidemiologii.

Początek strony