Przejdź do treści

Szukaj w zintegrowanej platformie informacyjnej KRN:

Konferencja prasowa finalizująca projekt e-KRN+

konferencja
onkologia
rak
AI
ekrn
cyfryzacja
NLP
Opublikowane: czw., 08-12-2022 - 10:50

Podczas wydarzenia przedstawiono najważniejsze funkcjonalności i produkty projektu e-KRN+, w tym Zintegrowaną Platformę Rejestrów Onkologicznych, moduł integracji rejestrów onkologicznych z systemami świadczeniodawców oraz Polski Rejestr Onko-Hematologiczny (PROH) - pierwszy rejestr narządowy w Polsce.

Projekt usprawnia gromadzenie danych o nowotworach, jak również może służyć do analiz naukowych, medycznych i ekonomicznych w oparciu o dane rzeczywiste (Real World Data). Jedna platforma IT dla wielu rejestrów to szansa na optymalizację zarządzania ochroną zdrowia.


eKRN+ to pierwsze tak uniwersalne narzędzie do przetwarzania i analizy notatek lekarskich w celu wypełnienia formularza zgłoszenia nowotworu. Wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych, w tym algorytmów sztucznej inteligencji (AI), jest rozwiązaniem czyniącym platformę e-KRN+ jednym z najbardziej innowacyjnych projektów w ochronie zdrowia.

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z konferencji!

 

Kliknij aby otrzymać wersję do wydruku i PDF

Aktualności

Czy Krajowy Rejestr Nowotworów powinien być traktowany jako dobro narodowe?

Wywiad z dr hab. n. med. Joanną A. Didkowską w "Menadżer Zdrowia"

Konferencja prasowa
Konferencja prasowa „Nowotwory – Pandemia i co dalej?”

W związku z odbywającym się 4 lutego Światowym Dniem Walki z Rakiem zorganizowaliśmy konferencję prasową pod hasłem „Nowotwory – Pandemia i co dalej?”.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym wydarzenie.

Nowy biuletyn już na stronie!

Z przyjemnością przedstawiamy nowy biuletyn dotyczący nowotworów złośliwych w Polsce w 2020 roku. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Początek strony